Ticmate
Vstupenky na medzinárodných podujatiach
Aktívne v 130 krajinách na 6 kontinentoch

O Ticmate:

Na Ticmate.sk, naším cieľom je, aby sa stala vedúca európska spoločnosť pre predaj medzinárodných cestovných lístkov a výlety do všetkých druhov akcií. Nechceme len poskytnúť informácie o každej udalosti a vykonať rezerváciu vstupeniek jednoduchšie pre ľudí, ktorí chcú vidieť muzikál, show, futbalový zápas, atrakciu, alebo súťaž inam, než je ich vlastnej krajine. Tiež sme vďaka našej rozsiahlej skúsenosti v odbore, ktorý je schopný, aby vám pomohol, výrobca si horlivý nové publikum.

Obchodný koncept poháňaný vášňou a záujmov

Muž za Ticmate.sk, Marcus Moeschlin má vášnivý vzťah k muzikály, koncerty a najrôznejšie akcie. Ako 18-tich rokov, že už začala organizovať výlety na rockové koncerty z jeho domovského mesta Jönköping vo Švédsku. O tri roky neskôr, v roku 1985, Marcus pracoval s švédskeho umelca, Cornelis Vreeswijk finálne turné a album. Potom dlhá a vzrušujúce kariéru nasledoval. Kariéra, pričom dôraz bol vždy na ponuku ľudí akcií a medzinárodné skúsenosti za prijateľné ceny, a to nielen počas jeho času ako vlastník Box Office vo Švédsku v Štokholme. Marcus možno tiež považovať za s digitálny priekopník v rámci akcie sveta. Už v roku 1990 sa podieľal na tvorbe globálnych vstupenky, sieť, v ktorej 22 krajín kupoval a predával vstupenky na medzinárodných podujatiach, medzi sebou v elektronickej podobe. To bolo v čase, keď sa ich konkurenti stále používa zastarané metódy, ako je fax a telefón. K tomu sieť dostal britský panovníčka Award za najlepšiu vývozu v roku 1992.

Predstavenstvo

Aj keď Ticmate.sk je mladá spoločnosť, tam je značný znalosti a skúsenosti z medzinárodných akcií v rámci spoločnosti.

Na Predstavenstve Ticmate AB, okrem generálneho riaditeľa Marka Moeschlin sú Jan Friedman, predseda predstavenstva, Olle Setterberg a Mattias Sesemann. Obaja Friedman, Setterberg a Sesemann majú veľké skúsenosti ako tečúcou spoločnosti a toho, že na palube spoločnosti pôsobiace v oblasti obchodu, cestovanie, médiá a ďalších podnikov v odvetví služieb.

Marcus Moeschlin
English
Ticmate.sk


To cart