Kontaktujte nás

Aká je Vaša otázka? Zvoľte predmet vzťahujúce sa k Vášmu dotazu.

On-line

Najjednoduchší, najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob, ako ich rezervovať prostredníctvom nášho on-line stránky. Ste vítaní zavolať na naše Kontaktné centrum (anglicky hovoriaci personál), ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, ale prosím, na vedomie, že rezervácie a platba musí prebiehať on-line na našich stránkach . Nie je možné rezervovať po telefóne, pretože nemôžeme prijímať platby telefón z bezpečnostných dôvodov. Môžete tiež e-mailom na vaše otázky prostredníctvom kontaktného formulára tu na tejto stránke, a my sa vám ozveme čo najskôr.

Viac informácií FAQ

Missing your e-ticket? Fill in your e-mail address and booking number, and we'll have it resent to you:

Zrušenie

Ako všeobecné pravidlo platí, nemôžete zmeniť, vrátiť alebo zrušiť rezervovanej a potvrdenú letenku.

Avšak, budeme, samozrejme, to, čo môžeme vám pomôcť, ak nemožno použiť svoju letenku. Ak by ste potrebovali zrušiť svoju rezerváciu, , prosím, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára a uveďte zaúčtovanie. Urobíme, čo môžeme, a pokúsiť sa zrušiť svoju rezerváciu, alebo pokus o re-predávať si vstupenky na ďalších klientov. Nemôžeme nič sľúbiť, ale pokúsim sa vám pomohol.

S cieľom zabezpečiť návratnosť alebo ďalej predávať vstupenky, musíme žiadať o schválenie udalosti alebo mieste. Musíme potom získať dobropis od nášho agenta. Tento proces si vyžaduje určitý čas, a to nie je nezvyčajné pre nás byť neisté, kým 1 až 2 týždne po dátume udalosti o tom, či si lístky boli vracia / znovu predal. Ak budeme si svoje vstupenky si znovu predané alebo vrátenie bude je storno poplatok každý tip.

Viac informácií FAQ

Pre správu kontaktov

Ak sa potrebujete dostať InTouch s riadením Ticmate.com {{prosím, \}} použite nižšie uvedený kontaktný formulár. Vedenie vám môže pomôcť s otázok týkajúcich zlé služby od našich operátorov, žiadosti o zamestnanie, alebo ak máte záujem stať sa dodávateľom.

Viac informácií FAQ
Kópia bude zaslaná na vašu e-mailovú adresu

Ticmate.sk powered by Ticmate

Ticmate.sk
Telephone HQ Sweden: +46 8 446 808 44
Telephone UK: +44 20 3870 3444
Telephone US: +1 855 325-0977

Ticmate AB ®
Nygränd 10, 1tr
SE-111 30 Stockholm, Sweden
Org.no. 556710-6017
VAT no. SE556710601701

E-mail E-mail +44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444
English
Ticmate.sk


To cart