Hľadať

A COVID-19 update for our community. Read more

O Ticmate

  • 100% bezpečný platobný systém

  • Zaplatiť v eurách

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

St Pauls Cathedral

Similar experiences

Similar categories

St Pauls Cathedral

4.6 (77)
Od 21,40 €
Rezervujte si vstupenky na ulici Katedrála Pavla pred odchodom, a preskočiť linku na pokladni!

Katedrála svätého Pavla je druhou katedrála postavená na tomto mieste, ako prvý vyhorela do základov vo veľkom požiari Londýna v roku 1666 katedrály sv Pavla je najväčší kostol v severnej Európe, a je postavený v tvar obrie kríž s slávnou kupolou sa nachádza uprostred.

Nasledujúci je zahrnutá v cene vstupného:
- Multimediálny sprievodca: V roku 2010 bola zahájená multimediálny sprievodca, ktorý je zahrnutý v cene vstupného pre všetky individuálne návštevníkov a je k dispozícii v angličtine, britskej znakovej reči, francúzštine, nemčine, taliančine, španielčine, portugalčine, poľštine, ruštine, japončine, Mandarin a kórejčina. Príručka používa film Nové fotografie aj podrobný komentár ponúknuť efektívnu interpretáciu tejto unikátnej pamiatka.

- Plánované prehliadky: Prehliadka podlahe katedrály a hrobky na čele s katedrálou sprievodcov spustiť štyrikrát denne o 10:00, 11:00, 01:00 a 02:00. Jednotliví návštevníci sa môžu pripojiť tieto príchodu bez dodatočných nákladov a trvajú 90 minút (miest je obmedzený).

- Oculus: oko v St Paul je využíva state-of-the-art technológiu projekcie ponoriť hosťami fascinujúce príbehy a históriu tejto kultovej medzník. Prvý projekt svojho druhu v katedrále, Oculus je ocenený 270 ° filmový zážitok, ktorý prináša 1400 rok histórie k životu.

Ticket Výber:
Vyberte si dátum, kedy ste dorazí v Londýne ako "Platnosť od" dáta, ako vstupenky kúpite tu je platný po dobu 1 mesiaca od "Platnosť od" dátumu vyberiete. Zvoľte počet lístkov a kliknite na "Vyhľadať". Potom vyberte "dospelé" alebo dieťa "vstupenky (lístky pre deti sú k dispozícii pre deti vo veku 6-17 rokov). Detské vstupenky je možné zakúpiť iba pri nákupe vstupeniek pre dospelých. Deti mladšie ako 5 rokov sú zadarmo, ak sú v sprievode dospelej osoby

Ticket categories

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 6-17. Children under age 5 are free, when accompanied by a paying adult.   

Opening hours

Po - So 08: 30-16: 30, posledný vstup 16:00. Galéria otvorí o 09:30, posledný vstup do galérie je o 16:15. Nedeľa je pre návštevníkov a turistov uzavretý.

Kniha

sat, 6 jun 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Save time – Skip the line

Audio guide

Opening hours

Smery

St Pauls Cathedral

Address
St. Paul's Churchyard London EC4M 8AD

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.