Hľadať

A COVID-19 update for our community. Read more

O Ticmate

  • 100% bezpečný platobný systém

  • Zaplatiť v eurách

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

Rendezvous with Mozart

Similar experiences

Similar categories

Rendezvous with Mozart

5.0 (1)
Od 188,50 €
Stretnutie s Mozartom na zámku Schönbrunn vo Viedni zahŕňa návštevu paláca, peknú večeru v Café-Restaurant "Residenz" a klasický koncert s Schönbrunn Palace orchestra vo Viedni. Rezervujte si vstupenky na stretnutie s Mozartom vo Viedni tu!

Užite si večer kráľovské potešenie tým, že ide cez honosné paláce, jesť dobrú večeru a skončiť s veľkolepé finále na zámku Schönbrunn Oranžéria, nastupujú na hudobnú cestu s Schönbrunn Palace orchestra vo Viedni.

Začnite svoju cestu s návštevou reprezentačných priestoroch svetoznámeho zámku Schönbrunn, najpopulárnejšou turistickou atrakciou v Rakúsku. Hostia dostanú audiosprievodca a môže mať Palace prehliadku kedykoľvek počas paláca v úradných hodinách, ale odporúčame, aby naši hostia začať audioguide palác prehliadka najneskôr do 16:00

V 18:30: bude Večera sa podáva v Café-Restaurant Residenz, ktorý sa nachádza v bývalom zámku Schönbrunn kuchyne. Táto budova, ktorá sa nachádza v tzv Ehrenhof, je priľahlé k hlavnému vchodu do paláca. Tu na vás čaká elegantné večere o troch chodoch, vr. pokrmy typické Mozartovej doby. (Nápoje nie sú vč. V cene).

V 20:30 (otvorených dverí v 20:00): Koncert sa koná v bohato obnovená Schönbrunn Palace Oranžéria, ktorý zohral významnú úlohu v celom Mozartovej kariéry (vystupoval na Oranžéria na niekoľkých príležitostiach). Hudobné vystúpenie renomovaného Schönbrunn Palace orchestra vo Viedni, v sprievode spevákov a baletných tanečníkov. Program je od J. Strauss a WA Mozart. Náš hosť sa podávajú alkoholické nápoje v bare Oranžéria, a bude tiež dostávať program na koncert, "Best of Mozart CD", vykonávané Schönbrunn Palace orchestra vo Viedni. Ďalej sme si zarezervovali miesta v oboch predných radoch. Počas prestávky, prosím, pripojte sa k nám na pohárik sektu a vynikajúci "Mozartove" (viacvrstvové čokoládové hľuzovky), v bare.

Nájdete zámku Schönbrunn Oranžéria plán sedacie tu . Môžete si vybrať medzi štyri kategórie vstupeniek: VIP, A, B og C, s odkazom na prednej, strednej a zadnej časti hľadiska, resp.

Dôležité informácie:
- Krátko po tom, čo Vaša rezervácia je dokončená, dostanete svoje e-lístky cez e-mail. Prosím, vytlačte si lístok a priniesť so sebou do Oranžéria, kde budete musieť vymeniť, aby vaše vstupenky. Môžete si vymieňať svoje e-lístky od 09:00 len na rezervovanej dátum vašej cesty.
- Koncert dĺžka vr. prestávka je 1 ½ až 2 hodiny a končí približne 22:15.
- Na vybrané dni, koncerty sa môže konať vo Veľkej galérii alebo v Zlatom sále Bieleho nachádza vnútri Schönbrunn alebo v iných koncertných sálach vo Viedni. Budete samozrejme bude informovať, či zmena koncertné stane.
- Po zámku Schönbrunn koncerty, bude k dispozícii taxi priamo pri Schönbrunn Palace Oranžérie. Metro jazdí do polnoci v päť-osmminut intervaloch.

Opening hours

Si môžete vyzdvihnúť e-lístky od 09:00 a začať svoj palác návštevu v rovnakom čase, ak sa vám páči, ale odporúčame, aby ste začali audioguide Palace turné najneskôr do 16:00 Večera sa podáva v 18:30 a koncert začne v 20:30.

Kniha

th, 16 apr 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Duration: 2 hours

Opening hours

Smery

Rendezvous with Mozart

Address
Orangerie Schönbrunn Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien.

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.