Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Similar experiences

Similar categories

Sisi's Treasures

Od 193,20 €
Na našom turné Poklady Sisi vo Viedni, budete sa cítiť ako Empress na jeden deň! Rezervujte si vstupenky na Sisi pokladov, ktorý zahŕňa návštevu Imperial Furniture Collection, cisárskeho paláca Hofburg (), Schönbrunn Palace s večerou a koncertov na Oranžéria!

Zažite cisársku Viedeň očami legendárnej cisárovnej Alžbety (Sisi). Kráľovská atmosféra cisárskej Viedne bude nasledovať všade, kam ísť. Budete navštevovať nádherné budovy a múzeí, dopriať kulinárske špeciality a potom ozdobou večernej koncert na zámku Schönbrunn Oranžéria svojou prítomnosťou. Royal rozkoš je zaručená.

Počas dňa sa môžete vydať na prechádzku po bývalom majetku Habsburgovcov: zámku Schönbrunn, letné rezidenciu cisárovnej Sisi a Františka Jozefa, Imperial Nábytok Collection, kde nádherný nábytok Sisi éry je na displeji, rovnako ako Imperial palác (Hofburg), ktorá sa nachádza apartmány Imperial, na Sisi múzeum a Strieborná komnata.

Ale Sisi poklady je oveľa, oveľa viac, ako to vr. veľmi pekná večera, ktoré sa podávajú v rezervovaného deň v Café-Restaurant Residenz, priliehajúce k zámku Schönbrunn. Váš stôl bude pre vás pripravené v bývalom paláci kuchyni, ktorá je dnes nádherné reštaurácii s veľkou atmosférou. Večera je delikátna trojchodové menu. (Nápoje nie sú vč. V cene).

Pre veľké finále, budete navštevovať koncert na zámku Schönbrunn Oranžéria: Úplne najlepšie miesta sú vyhradené pre Vás tešiť na koncert s Schönbrunn Palace orchestra vo Viedni (Program bude J. Strauss a WA Mozart). Pridajte sa k nám na bare počas prestávky na pohárik sektu. Ako veľmi špeciálny darček, obdržíte Port-Ami pre vás vziať domov.

Vieme, že je to oveľa navštíviť v jeden deň, to je dôvod, prečo, ak si objednáte tu, vaše vstupenky na Schönbrunn Palace návštevu, Imperial Nábytok Zber a cisársky palác (Hofburg) platí pre každý deň sa vám páči po rezervovaného dáta k večeri v Café-Restaurant Residenz & koncertu na zámku Schönbrunn Oranžérie.

Dôležité informácie:
- Krátko po tom, čo Vaša rezervácia je dokončená, dostanete svoje e-lístky cez e-mail. Prosím, vytlačte si lístok a priniesť so sebou do Oranžéria, kde budete musieť vymeniť, aby vaše vstupenky. Môžete si vymieňať svoje e-lístky od 09:00 len na rezervovanej dátum vašej cesty.
- Večera v Café-Restaurant Residenz sa podáva v 18:30 a koncert na zámku Schönbrunn Oranžéria začína v 20:30 na pevnej rezervovanej dátumom.
- Koncert dĺžka vr. prestávka je 1 ½ -2 hodiny, a končí približne 22:15.
- Na vybrané dni, koncerty sa môže konať vo Veľkej galérii alebo v Zlatom sále Bieleho nachádza vnútri Schönbrunn alebo v iných koncertných sálach vo Viedni. Budete samozrejme bude informovať, či zmena koncertné stane.
- Otváracia doba pre Imperial Furniture Collection: utorok až nedeľa od 10:00 do 18:00.
- Otváracia doba pre palác (Hofburg): Každý deň od 09:00 do 17:30.
- Otváracia doba na zámku Schönbrunn Navštívte: Každý deň od 08:30 do 17:30.
- Môžete navštíviť Imperial Nábytok Collection, cisársky palác Hofburg () & zámku Schönbrunn každý deň sa vám páči do jedného mesiaca po večeri a koncert na zámku Schönbrunn.
- Po koncerte Schönbrunn Palace, bude k dispozícii taxi priamo pri zámku Schönbrunn Oranžérie. Metro jazdí do polnoci v päť-osmminut intervaloch.

Opening hours

Musíte pozbierať všetky vstupenky v pokladni na Orangerie zámku Schönbrunn, Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien od 09:00 na rezervovanej dátum svojho!

Instant confirmation

Print out voucher

Duration: 2 hours

Opening hours

Smery

Sisi's Treasures

Address
Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.