Hľadať

A COVID-19 update for our community. Read more

O Ticmate

  • 100% bezpečný platobný systém

  • Zaplatiť v eurách

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

Blue Danube

Similar experiences

Similar categories

Blue Danube

4.0 (3)
Od 121,60 €
Užite si plavba po Dunaji vo Viedni, potom si dobrú večeru v Café-Restaurant Residenz a nakoniec klasický koncert na Oranžéria na zámku Schönbrunn. Rezervujte si vstupenky na Dunaj Cruise, večera a koncert vo Viedni tu!

Vďaka Johanna Straussa valčíka "Na krásnom modrom Dunaji", známy ako "Modrý Dunaj valčík," táto rieka je neoddeliteľne spätá s viedenskou hudbou.

Prvá časť našej doby je plavba po Dunaji. Počas tejto plavbu, ktorá trvá 3-3 ½ hodiny, uvidíte veľa viedenských pamiatok z vody: Donauturm (Dunajská veža), Millennium Tower, Ringturm (Ring Tower), Spittelau tepláreň, Urania Hvezdáreň a oveľa viac ... .
Loď (Prevádzkuje DDSG lodnej spoločnosti) odíde a vráti z Schwedenplatz. o 10:30, 11:30, a o 14:00

V 18:30 večera sa podávajú v Café-Restaurant Residenz, ktorý sa nachádza v bývalom zámku Schönbrunn kuchyne. Táto budova, ktorá sa nachádza v tzv Ehrenhof, je priľahlé k hlavnému vchodu do paláca. Tu na vás čaká elegantný trojchodová večera pri sviečkach (nápoje nie sú vč. V cene). Počas leta, bude večera sa podáva v útulnej vonkajšie jedálenský kút.

V 20:30 (otvorených dverí v 20:00) Koncert sa koná v mieste, ktoré hrajú dôležitú úlohu v celom Mozartovej kariéry: bohato obnovená Schönbrunn Palace Oranžérie. Hudobné vystúpenie renomovaného Schönbrunn Palace orchestra vo Viedni, v sprievode spevákov a baletných tanečníkov. Program je od J. Strauss a WA Mozart.

Dôležité informácie:
- Musíte pozbierať vstupenky na Orangerie Schönbrunn od 09:00 na rezervovanej dátumom!
Vstupenka Collection Adresa: Orangerie Schönbrunn Palace, Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien
- Odporúčame ísť na plavbu, ktorá sa odchyľuje najneskôr do 14:00 a vracia na 17:20, takže nebudete musieť ponáhľať sa dostať na večeru.
- Vč. V cene sú 2 lístky na mestskú dopravu, takže si môžete vziať na U-Bahn od námestia Schwedenplatz do zámku Schönbrunn.
- Koncert dĺžka vr. prestávka je 1 ½ až 2 hodiny a končí približne v 22:15
- Kliknite tu pre zobrazenie obývacia plán Oranžéria zámku Schönbrunn.
- Počas koncertnej prestávky, VIP & Kategórie hosťom dostane pohárik sektu zdarma v bare.
- Na vybrané dni, koncerty sa môže konať vo Veľkej galérii alebo v Zlatom sále Bieleho nachádza vnútri Schönbrunn alebo v iných koncertných sálach vo Viedni. Budete samozrejme bude informovať, či zmena koncertné stane.
- Po zámku Schönbrunn koncerty, bude k dispozícii taxi priamo pri Schönbrunn Palace Oranžérie. Metro jazdí do polnoci v piatich-až osem-minútových intervaloch.

Opening hours

Odporúčame ísť na plavbu, ktorá sa odchyľuje najneskôr do 14:00 Potom večera v 18.30 a koncert začne o 20:30. Zájazdy od apríla do októbra.

Kniha

mon, 8 jun 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Opening hours

Smery

Blue Danube

Address
Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.