Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Venue Information

Similar experiences

Similar categories

New York Airport Transfer: Private Transfer

4.0 (2)
Od 105,40 €
Rezervujte si privátne transfer na letisko v New Yorku sem, a dostať sa do Manhattanu v ešte v jednom z našich luxusných sedanov a dodávky. To je skvelé a upscale alternatíva k našej populárnej zdieľaný transfer z letiska. Rezervujte si Súkromná New York transfer z letiska tu!

Poskytujeme rýchle, efektívne a súkromné, transfer z letiska JFK, Newark transfer z letiska LaGuardia a služby transfer z letiska do az Manhattanu. Naše door-to-door súkromné ​​jazda zabezpečujeme dopravu v oboch smeroch medzi JFK, LaGuardia a Newark letiska a hotely sa nachádza na Manhattane.

Stačí si objednať súkromné ​​služby v New Yorku na letisko tu a byť vítaný ovládač, keď dorazí na letisku, a ak sa vám páči, môžete si tiež objednať vaše vlastné jazdu späť z hotela na Manhattane za na letisko.

Jednoduché, súkromné ​​a luxusné transfer z letiska, ktoré môžu byť väčšie než očakávania!

Dôležité informácie:
- Ak chcete, aby sa súkromný transfer na Manhattan z letiska a tiež z Manhattanu a späť na letisko, vykonajte 2 oddelené rezervácie, takže máte dve rezervácie a 2 rezervačné číslo!
- Ak sa Vaša rezervácia potvrdená, zašleme Vám voucher / e-ticket ako PDF dokument do vašej e-mailovú adresu. Prosím vytlačiť voucher / e-lístok, a priniesť kópiu so sebou do New Yorku. Jeden tlačený voucher je nutné pre každú jednotlivú cestu prenosu, ktoré ste si zakúpili!
- Tu si môžete objednať SEDAN je až pre 3 osoby!
- Tu si môžete objednať VIP SUV až pre 6 osôb!
- Tu si môžete objednať VAN je až pre 10 osôb!
- Uvedená cena je za jedno auto - nie každý človek. Takže ste si napríklad - pre 3 osoby, potom kniha 1 x prevodovka, ste 4-6 ľudí, potom kniha 1 x SUV atď
- Príspevok na batožinu: Jeden kufor na osobu a jeden malý príručný na osobu.
- Váš súkromný transfer z letiska v New Yorku s MySedan obsahuje tipy, poplatky a dane.

Opening hours

Otváracia doba: 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku

Instant confirmation

Print out voucher

Opening hours

Smery

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.