Hľadať

A COVID-19 update for our community. Read more

O Ticmate

  • 100% bezpečný platobný systém

  • Zaplatiť v eurách

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

Ottoman Relics Tour

Similar categories

Ottoman Relics Tour

Od 34,00 €
Ponorte sa do fascinujúcej histórii moslimského sveta na turné do paláca Topkapi a Sultan hrobky.

Palác Topkapi je najväčší palác v Istanbule, rovnako ako primárny bydliska osmanskí sultáni na približne 400 rokov svojej 624-ročnej vlády. Dnes je palác vykazuje cisársku pokladnicu, posvätné relikvie proroka Mohameda, čínskeho porcelánu, zbraní, zbierky kaligrafie a mnoho ďalšieho.

Existuje päť hroby osmanských sultánov v rámci cintoríne pri chráme Hagia Sophia, tiež známy ako Sultan hrobky. Keramické panely sú najkrajšie príklady zo 16. storočia s fialovými, červenej, zelenej a modrej kvetinové motívy.

Doba trvania: 3 hodiny od 14:00-5: poludnia.

Výlet zahŕňa nasledujúce zvýraznenie:
- Ponorte sa do histórie Osmanskej ríše s návštevou paláca Topkapi.
- Prechádzka v stopách osmanskí sultáni, ako zobraziť rôzne exponáty, ktoré zahŕňajú čínsky porcelán, zbrane, kaligrafie a oveľa viac.

Zahrnuté v cene letenky: spiatočnú prepravu do / z centrálne umiestnených hotelov v Istanbule, múzeum vstupné, dary do hrobov a skúseného sprievodcu.

Dôležité informácie:
- Krátko po tom, čo Vaša rezervácia je dokončená, obdržíte e-lístok poštou. Prosím, vytlačte si lístok a priniesť so sebou na turné.
- K dispozícii je bezplatné spiatočnú prepravu do / z centrálne umiestnených hotelov v blízkosti Taksim námestí Sultanahmet a Aksaray .. Než budete môcť dokončiť svoju rezerváciu, budete požiadaní, aby nám meno vášho hotela, a tak môžeme zariadiť transfer. Ak zostanete na hotely blízko letiska alebo na hotelov nachádzajúcich sa v ázijskej strane Istanbulu, potom by mohla byť pridaná pick-up poplatok, alebo budete požiadaní ukázať na tour-štart adrese v centre Istanbulu. Než budete môcť dokončiť svoju rezerváciu, budete požiadaní, aby nám meno Vášho hotela, takže sme schopní zabezpečiť vyzdvihnutie.
- Prehliadka začína vo štrnásť hodín, ale pretože ste sa zdvihol vo vašom hoteli, žiadame vás, aby ste volajte našu cestovnú kanceláriu cca. 24 hodín vopred, aby sa vám získať presné pick-up čas, aby sa zabránilo čakať v hotelovej hale. Telefónne číslo bude jasne začala kupónovej / e-ticket vám zašleme.
- Prehliadka je v angličtine.
- Lístky pre deti sú k dispozícii vo veku od 3-7. Deti vo veku 0-2 roky je zadarmo, v sprievode platiaceho dospelého.
- Časť Harem nie je zahrnutý v ceste do paláca Topkapi.

Opening hours

Doba trvania: 3 hodiny od 14:00 až sedemnásť hodín.

Kniha

fri, 3 apr 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Live guide

Duration: 3 hours

Departure times

Smery

Ottoman Relics Tour

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.