Hľadať

A COVID-19 update for our community. Read more

O Ticmate

  • 100% bezpečný platobný systém

  • Zaplatiť v eurách

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

Istanbul Full Day Tour

Similar categories

Istanbul Full Day Tour

Od 67,00 €
Zažite Istanbule fascinujúce histórii a blízko ako sme vás prostredníctvom pamiatok byzantskej a osmanskej ríše. Tento celodenná prehliadka zahŕňa to najlepšie z toho, čo Istanbul ponúka.

Počas prehliadky sa dostanete ku kostolu Božskej múdrosti, Hagia Sophia, jeden z najväčších zázrakov architektúry, postavený ako bazilika v 6. storočí za vlády cisára Justiniána a prekrásne Modrej mešity, ktorá je známa pre svoje modré Iznik dlaždice a jedinečný s šiestimi minaretmi, postavený v mene Sultan Ahmet.

Môžete tiež získať vidieť palác Topkapi, čo je najväčší palác v Istanbule, rovnako ako primárny bydliska osmanskí sultáni na približne 400 rokov svojej 624-ročnej vlády. Dnes je palác vykazuje cisársku pokladnicu, posvätné relikvie proroka Mohameda, čínskeho porcelánu, zbraní, zbierky kaligrafie a mnoho ďalšieho.

Existuje päť hroby osmanských sultánov v rámci cintoríne pri chráme Hagia Sophia, tiež známy ako Sultan hrobky. Keramické panely sú najkrajšie príklady zo 16. storočia s fialovými, červenej, zelenej a modrej kvetinové motívy.

Dĺžka: 8 hodín od 09:00-5: poludnia.

Výlet zahŕňa nasledujúce zvýraznenie:

- Hagia Sophia
- Modrá mešita
- Hipodróm Konštantinopolu
- Obelisk of Theodosius
- Grand Bazaar
- Topkapi Palace
- Sultan hrobky

Zahrnuté v cene letenky: spiatočnú prepravu do / z centrálne umiestnených hotelov v Istanbule, múzeá vstupné, obed v tureckej reštaurácii, dary mešít a hrobiek, rovnako ako znalý sprievodcovských.

Dôležité informácie:
- Krátko po tom, čo Vaša rezervácia je dokončená, obdržíte e-lístok poštou. Prosím, vytlačte si lístok a priniesť so sebou na turné.
- K dispozícii je bezplatné spiatočnú prepravu do / z centrálne umiestnených hotelov v blízkosti Taksim námestí Sultanahmet a Aksaray .. Než budete môcť dokončiť svoju rezerváciu, budete požiadaní, aby nám meno vášho hotela, a tak môžeme zariadiť transfer. Ak zostanete na hotely blízko letiska alebo na hotelov nachádzajúcich sa v ázijskej strane Istanbulu, potom by mohla byť pridaná pick-up poplatok, alebo budete požiadaní ukázať na tour-štart adrese v centre Istanbulu. Než budete môcť dokončiť svoju rezerváciu, budete požiadaní, aby nám meno Vášho hotela, takže sme schopní zabezpečiť vyzdvihnutie.
- Prehliadka začína v 9 hodín, ale pretože ste sa zdvihol vo vašom hoteli, žiadame vás, aby ste volajte našu cestovnú kanceláriu cca. 24 hodín vopred, aby sa vám získať presné pick-up čas, aby sa zabránilo čakať v hotelovej hale. Telefónne číslo bude jasne začala kupónovej / e-ticket vám zašleme.
- Prehliadka je v angličtine.
- Lístky pre deti sú k dispozícii vo veku od 3-7. Deti 0 - 2 roky sú zadarmo, v sprievode platiaceho dospelého.
- Časť Harem nie je zahrnutý v ceste do paláca Topkapi.
- Hagia Sophia St je v pondelok zatvorená, a preto bude nahradený bazilika cisterny (Yerebatan Sarnico).
- Modrá mešita je možné navštíviť iba z vonkajšej strany v piatok ráno až do 13:00, pretože modlitebné čas.
- To 'Istanbul Celodenná prehliadka "nepracuje 28. júla 4. októbra a 1. januára.  

Opening hours

Dĺžka: 8 hodín od 09:00-5: poludnia.

Kniha

fri, 3 apr 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Live guide

Duration: 8 hours

Opening hours

Smery

Istanbul Full Day Tour

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.