Hľadať

A COVID-19 update for our community. Read more

O Ticmate

  • 100% bezpečný platobný systém

  • Zaplatiť v eurách

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

Green Mosque & Bursa Tour

Similar categories

Green Mosque & Bursa Tour

 
Od 87,60 €
Pripojte sa k nám na celodenný výlet na zelenú Bursa, ako turecké mesto sa prezýva kvôli jeho okolité lesy. Na tejto ceste navštívite Veľkú mešitu, Zelenú mešitu a mauzóleum a zažiť Silk Market v Grand Bazaar.

Turné štartuje na trajekte, z ktorej si môžete vychutnať krásnu krajinu okolo. Potom ideme do Bursa, bývalého osmanského kapitálu. Tu sme si chutné "kebap Alexandra Veľkého" na obed.

Po obede navštívime Veľkú mešitu (tiež známy ako Ulucami), Zelenú mešitu a Zelenú mauzóleum (iba zvonku) a staré Silk Market v Grand Bazaar.

Potom ideme do 600 rokov starého İnkaya platanu, ktorý vytvára základ pre jednu z najstarších obcí v Bursa založená pohovkami. Na našej ceste k hore Uludag budeme mať prestávku na kávu. Hora je tiež známy ako legendárny hory Olymp, na mieste, odkiaľ bohovia sledoval trójsku vojnu. Tu budete mať krásny výhľad na mesto.

Dĺžka: 13 hodín od 09:00-10: sedemnásť hodín.

Výlet zahŕňa nasledujúce zvýraznenie:

- Zelená mešita (yeşil mešita) a Green Mauzóleum
- Silk Market
- Mount Uludag

Zahrnuté v cene letenky: spiatočnú prepravu do / z centrálne umiestnených hotelov v Istanbule, prijatie na Zelenej mešity a mauzólea, obed a skúseného sprievodcu.

Dôležité informácie:
- Krátko po tom, čo Vaša rezervácia je dokončená, obdržíte e-lístok poštou. Prosím, vytlačte si lístok a priniesť so sebou na turné.
- K dispozícii je bezplatné spiatočnú prepravu do / z centrálne umiestnených hotelov v blízkosti Taksim námestí Sultanahmet a Aksaray .. Než budete môcť dokončiť svoju rezerváciu, budete požiadaní, aby nám meno vášho hotela, a tak môžeme zariadiť transfer. Ak zostanete na hotely blízko letiska alebo na hotelov nachádzajúcich sa v ázijskej strane Istanbulu, potom by mohla byť pridaná pick-up poplatok, alebo budete požiadaní ukázať na tour-štart adrese v centre Istanbulu. Než budete môcť dokončiť svoju rezerváciu, budete požiadaní, aby nám meno Vášho hotela, takže sme schopní zabezpečiť vyzdvihnutie.
- Prehliadka začína v 9 hodín, ale pretože ste sa zdvihol vo vašom hoteli, žiadame vás, aby ste volajte našu cestovnú kanceláriu cca. 24 hodín vopred, aby sa vám získať presné pick-up čas, aby sa zabránilo čakať v hotelovej hale. Telefónne číslo bude jasne začala kupónovej / e-ticket vám zašleme.
- Lístky pre deti sú k dispozícii vo veku od 3-7. Deti 0 - 2 roky sú zadarmo, v sprievode platiaceho dospelého.
- Prehliadka je v angličtine.
- Advance rezervácie sú vyžadované.
- Táto trasa má minimálna požiadavka na priestor pre cestujúcich na šesť osôb. Môžete si menej, ale ak je požiadavka nie je splnená, vaša turné je predmetom splátkového kalendára. V nepravdepodobnom prípade zrušenia zmluvy z dôvodu minimálnych požiadaviek cestujúcich nie je splnená, bude poskytnutá náhrada.

Opening hours

Dĺžka: 13 hodín od 09:00-10: 00.

Kniha

sun, 12 jul 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Live guide

Duration: 13 hours

Departure times

Smery

Green Mosque & Bursa Tour

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.