Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Similar experiences

Similar categories

Newark Airport Transfer: Private Transfer

4.4 (10)
Od 136,60 €
Namiesto toho, aby s dôrazom na verejnú dopravu, alebo sa snaží vlajky taxi, vyberte náš nákladovo efektívne súkromný raketoplán, aby vaša dovolenka v New Yorku môže začať bezproblémová. Náš vodič vás bude čakať na newyorskej letisko Newark a odvezie Vás do hotela.

Bez ohľadu na to, či cestujete sami, v páre alebo vo veľkej skupine, naši skúsení, profesionálni vodiči vám zaistí dopravu na az letiska Newark je hračka!

Tu si môžete objednať rýchle, efektívne a súkromnú kyvadlovú dopravu medzi letiskom v Newarku a vášho hotela. Naše dvere-to-door politika zabezpečuje dopravu do az vášho hotela a letisko v Newarku.

Stačí si objednať súkromnú Newark letiska tu, a budete spĺňať svoj vlastný ovládač na letisku. Ak chcete, môžete si tiež objednať dopravu späť, z hotela na letisko.

Dôležité informácie:
- Krátko po tom, čo Vaša rezervácia je dokončená, obdržíte e-lístok poštou. Prosím, vytlačte si lístok a priniesť so sebou.
- Ak si prajete objednať súkromnú Newark Airport shuttle spiatočný, musíte umiestniť dva príkazy: Jeden z letiska do hotela a jeden z hotela na letisko, pretože každá rezervácie musia svoje vlastné číslo potvrdenia.
- Predtým, než dokončíte rezerváciu, budete požiadaní, aby nám poskytli mená cestujúcich, dátum príchodu / odchodu, informácie o lete a hoteli (vrátane adresy a telefónneho čísla), a tak môžeme zariadiť transfer.
- Detské ceny sú rovnaké ako dospelí.
- Ceny sú tu na týchto stránkach sú uvedené za auto, nie za osobu.
- Môžete si vybrať medzi sedanom, ak ste medzi 1-3 osoby, VIP SUV, ak sú 4-6 a dodávky, ak ste medzi 7-10 osôb.
- Tie sú povolené iba jeden štandardný kufor a jeden kus príručnej batožiny na osobu.
- Cena pre súkromnú dopravu na letisko Newark obsahuje tipy, cestná daň a dane.

Opening hours

Prevádzková doba: 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku.

Instant confirmation

Print out voucher

Opening hours

Smery

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.