Hľadať

A COVID-19 update for our community. Read more

O Ticmate

  • 100% bezpečný platobný systém

  • Zaplatiť v eurách

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

Grand Canyon South Rim Tour

Similar categories

Grand Canyon South Rim Tour

 
Od 114,10 €
Zažite geologický zázrak lepšie známy ako Grand Canyon. Na tejto ceste dostanete bleskurýchlo od neon džungle, ktorá je v Las Vegas a vziať vás na miesto, ktoré nikdy nezabudnete. Fotky nerobia to spravodlivosť, veľkoleposť Grand Canyon musí byť zážitok osobne.

Váš deň začne od odchýlenia sa od známeho bulváru Las Vegas Strip. Okruh pre Grand Canyon, vaša sprievodca vám o tejto oblasti je najviac historických a zaujímavých faktov o španielskymi prieskumníkov, mnoho domorodých kultúr a na začiatku západnej osadníci v severnej Arizone.

Keď sa dostaneme k exkluzívnej National Geographic Návštevnícke centrum získate delicous obed a nejaký čas, aby si nejaký suvenír nákupy urobiť, než sa vydáte do národného parku Grand Canyon.

Po príchode budete mať voľný čas na Mather Point preskúmať chodníky lemujúce okraj kaňonu, alebo jednoducho kochať úchvatným výhľadom na Grand Canyon. Ako sa vydáme hlbšie do Národného parku urobíme zastávku pre viac Doba prehliadky na Bright Angel Lodge jeden z pôvodných hotelových miest na Grand Canyon južnom okraji sa nachádza priamo na okraji Grand Canyonu sám.

Highlights:
- Foto zastavenie Hoover Dam od úžasného O'Callaghan-Tillman most
- Pozrite sa na vyhasnutej sopky "opevnenie Hill '
- Obed podávaný na National Geographic návštevníckeho centra
- Navštívte najširší a najhlbší bod v Grand Canyon v južnom okraji (cez 8400 ft hlboký a 21 míľ v priemere.)
- Jazda na palube luxusnej motorový vozeň je vybavený toaletami a klimatizáciou
- Bezplatne zobraziť vstupenky

Doba trvania: 14 hodín

Dôležité informácie:
- Krátko po tom, čo Vaša rezervácia je kompletný, obdržíte e-ticket prostredníctvom e-mailu. Prosím, vytlačte si lístok a vziať ju so sebou na turné.
- Táto prehliadka zahrňuje zdarma hotel pick-up a drop-off pre hostí ubytovaných v hoteloch v blízkosti Gazy. Neskôr v objednávkovom procese budeme žiadať o vašom hoteli. Pick-up sa od 06:00 do 07:30.
- 24 až 48 hodina pred začiatkom prehliadky, musíte zavolať naše agentmi naplánovať vyzdvihnutie čas vo vašom hoteli na alebo v blízkosti Strip .Na e-ticket obdržíte potom, čo ste dokončili svoju rezerváciu naši agenti bezplatné číslo je uvedené
- Prehliadka je v angličtine.
- Detské vstupné sú k dispozícii pre deti do 2 rokov.
- Nasledujúce položky sú zakázané na našich autobusových zájazdov motora kvôli bezpečnostným obmedzeniam na Hoover Dam: Batožinový priestor, veľké batohy, oblek, aktovky, chladičov a alkoholu.

Opening hours

Prehliadka prebieha od 07: 30-21: 30

Kniha

sat, 11 jul 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Duration: 14 hours

Opening hours

Smery

Grand Canyon South Rim Tour

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.