Hľadať

A COVID-19 update for our community. Read more

O Ticmate

  • 100% bezpečný platobný systém

  • Zaplatiť v eurách

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

Venue Information

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Similar experiences

Similar categories

Eiffel Tower: Audio guided tour & cruise - 5 hours

4.2 (315)
Od 78,10 €
Tento 3 way výlet, "Paris Panoramic Tour", vám dáva možnosť objavovať Paríž, jej históriu a veľké budovy z luxusného koča, z plavby dole Seiny a Eiffelovej veže.

Prvým krokom je autobusu s audio komentárom (k dispozícii v 13 jazykoch vr. Angličtina, španielčina, francúzština, nemčina, taliančina, holandčina), takže môžete počuť históriu Paríža a obdivovať jej hlavné námestie, mosty, hlavné ulice a budovy , ako napríklad: námestie Opera, Concorde, Champs-Elysées, Víťazný oblúk, námestie Trocadéro, Invalidovňa, Pont-Neuf, námestie Bastily a opery, Notre-Dame, Luxemburské záhrady, Saint-Germain des Prés a Eiffelova veža .

Bus časť tejto prehliadky končí na úpätí Eiffelovej veže, a odtiaľ bude posádka vítam vás na palube jedného z troch trimarány patriacich do "Bateaux Parisiens", na jednu hodinu plavby dole Seine, druhý Súčasťou prehliadky!
Úplne sklo vybavené, s terasou a lávky za celé kolo, tieto lode sú perfektne navrhnuté tak, aby objavovať a obdivovať bohatú architektúru mesta. Jasný a živý komentár sprevádza texty a hudbu evokujúce rôznych miestach a časoch, je vysielaný prostredníctvom jednotlivých mobilných telefónov (tiež dostupné v 13 jazykoch vr. Angličtina, španielčina, francúzština, nemčina, taliančina, holandčina).

Cruise vyhliadkové tiež končí na úpätí Eiffelovej veže, kde sa preskočiť linku a ísť priamo k výťahu za jazdy až do druhého poschodia Eiffelovej veže, ktorá vám dáva nádherný panoramatický výhľad na Paríž, ktorá je konečným súčasťou "Paris Panoramatický Tour". Ak sa vám páči, môžete si kúpiť lístky na 3. poschodí tam Eiffelovej veže.

Doba trvania: 5 hodín. (V závislosti na tom, ako dlho strávite na Eiffelovu vežu)

Odchod Times: 09:00, 12:00 alebo 14:45. Prosím, buďte na miesto odchodu najmenej 20 minút. pred štartom.

* Poznámka: Vo výnimočných prípadoch Eiffelova veža bude uzavretý pre návštevníkov z dôvodu údržby, miestne štrajku v Paríži a Eiffelova veža, dopravných problémov a iné v týchto prípadoch návšteva Eiffelovej veže budú nahradené návštevy Tour Montparnasse v Paríži. Nechceme dostať varoval vopred, ale bude povedané v Paríži, naším zástupcom pred začatím turné. Nemôžeme niesť zodpovednosť za týchto zmien na poslednú chvíľu kvôli nepredvídaným Eiffelova veža údržbu, miestne štrajku v Paríži a / alebo Eiffelovej veže, dopravné problémy atď, a ak nemôžete prijať, neposielajte Objednať tento turné, pretože bez náhrady bude byť uvedené v prípade, že Eiffelova veža je nahradený Montparnasse!

Prehliadky, Cruise a Eiffelova veža / Paris Panoramic Tour začína na 2 Rue de Pyramides 75001 Paris a končí na Eiffelovu vežu!

Ticket categories

Adult (12+)
Child (3-11)
Infant (0-2): Free of charge

Opening hours

Tour začína každý deň o 09:00, 00:00, 14:45
Book now

Fantastic: 4.2 – 315 reviews

Kniha

tue, 1 sep 2020

Refundable tickets Refundable tickets
Refundable up to 48 hours before performance date. A cancellation fee of up to 20% pr. ticket may apply

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Save time – Skip the line

Audio guide

Opening hours

What’s included?

- Skip the line-ticket to the Eiffel Tower.
- A bus tour through Paris.
- A cruise on the Seine.
- An audio guide.

Smery

Sightseeing, Cruise & Eiffel Tower

Address
PARISCityVISION 2 Rue des Pyramides 75001 Paris

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.