Hľadať

O Ticmate

  • 100% bezpečný platobný systém

  • Zaplatiť v eurách

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

Venue Information

Paris Essential

Paris Essential

Paris Essential

Similar experiences

Similar categories

Eiffel Tower: Complete Paris Experience - 5 hours

4.1 (11)
Od 114,40 €
Tento 3 way výlet, "Paris Essential", vám dá príležitosť zistiť, Paríž, jej históriu a veľké stavby z luxusného koča a plavbu dolu Seiny aj Eiffelovej veže, kde si môžete vychutnať 2 chodoch obed .

Prvým krokom je autobusu s audio komentárom (k dispozícii v 13 jazykoch vr. Angličtina, španielčina, francúzština, nemčina, taliančina, holandčina), takže môžete počuť jedinečnú históriu Paríža a obdivovať jej hlavné námestie, mosty, hlavné ulice a budovy , ako napríklad: námestie Opera, Concorde, Louvre, Champs-Elysées, Víťazný oblúk, námestie Trocadéro, Invalidovňa, Pont-Neuf, námestie Bastily a opery, Notre-Dame, Luxemburské záhrady, Saint-Germain des Prés a Eiffelova veža.

Bus časť tejto prehliadky končí na úpätí Eiffelovej veže, a odtiaľ bude posádka vítam vás na palube jedného z troch trimarány patriacich do "Bateaux Parisiens", na jednu hodinu plavby dole Seine, druhý Súčasťou prehliadky! Úplne sklo vybavené, s terasou a lávky za celé kolo, tieto lode sú perfektne navrhnuté tak, aby objavovať a obdivovať bohatú architektúru mesta. Jasný a živý komentár sprevádza texty a hudbu evokujúce rôznych miestach a časoch, je vysielaný prostredníctvom jednotlivých mobilných telefónov (tiež dostupné v 13 jazykoch vr. Angličtina, španielčina, francúzština, nemčina, taliančina, holandčina, švédskej a dánskej).

Cruise vyhliadkové tiež končí na úpätí Eiffelovej veže, kde sa preskočiť linku a ísť priamo k výťahu pre jazdu až v 1. poschodí Eiffelovej veže, ktorá vám dáva nádherný panoramatický výhľad na Paríž. Tu sa vám bude páčiť 2 chodoch obed (nápoje v cene) v novej reštaurácii "58 Tour Eiffe l", čo je záverečná časť "Paris Essential". Ak sa vám páči, môžete si kúpiť lístky do druhej. a / alebo 3. poschodí Eiffelovej veže, zatiaľ čo tam.

Doba trvania: 5 hodín. (V závislosti na tom, ako dlho strávite na Eiffelovu vežu)

Odlet Times: 09:00 a 12:00, prosím, u nástupné miesto aspoň 20 min. pred štartom.

Paris Essential začína na 2 Rue de Pyramides 75001 Paris a končí na Eiffelovu vežu!

Ticket categories

Adult (12+)
Child (3-11)
Infant (0-2): Free of charge

Opening hours

Tour začína každý deň o 09:00, 00:00
Book now

Fantastic: 4.1 – 11 reviews

Kniha

tue, 25 feb 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Save time – Skip the line

Duration: 5 hours

Opening hours

Due to renovations Restaurant 58 is closed until April 2020. Lunch at the restaurant will be replaced with lunch on the terrace of the Eiffel Tower, located on the 1st floor.

What’s included?

- Entry to the Eiffel Tower.
- Lunch on the 1st floor of the Eiffel Tower.
- A sightseeing tour.
- A one hour cruise.
- An audio guide.

Smery

Paris Essential

Address
PARISCityVISION 2 Rue de Pyramides 75001 Paris

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.