Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Venue Information

Paris Essential

Paris Essential

Similar experiences

Similar categories

Paris Essential

4.1 (11)
Od € 117.5
Tento 3 way výlet, "Paris Essential", vám dá príležitosť zistiť, Paríž, jej históriu a veľké stavby z luxusného koča a plavbu dolu Seiny aj Eiffelovej veže, kde si môžete vychutnať 2 chodoch obed .

Prvým krokom je autobusu s audio komentárom (k dispozícii v 13 jazykoch vr. Angličtina, španielčina, francúzština, nemčina, taliančina, holandčina), takže môžete počuť jedinečnú históriu Paríža a obdivovať jej hlavné námestie, mosty, hlavné ulice a budovy , ako napríklad: námestie Opera, Concorde, Louvre, Champs-Elysées, Víťazný oblúk, námestie Trocadéro, Invalidovňa, Pont-Neuf, námestie Bastily a opery, Notre-Dame, Luxemburské záhrady, Saint-Germain des Prés a Eiffelova veža.

Bus časť tejto prehliadky končí na úpätí Eiffelovej veže, a odtiaľ bude posádka vítam vás na palube jedného z troch trimarány patriacich do "Bateaux Parisiens", na jednu hodinu plavby dole Seine, druhý Súčasťou prehliadky! Úplne sklo vybavené, s terasou a lávky za celé kolo, tieto lode sú perfektne navrhnuté tak, aby objavovať a obdivovať bohatú architektúru mesta. Jasný a živý komentár sprevádza texty a hudbu evokujúce rôznych miestach a časoch, je vysielaný prostredníctvom jednotlivých mobilných telefónov (tiež dostupné v 13 jazykoch vr. Angličtina, španielčina, francúzština, nemčina, taliančina, holandčina, švédskej a dánskej).

Cruise vyhliadkové tiež končí na úpätí Eiffelovej veže, kde sa preskočiť linku a ísť priamo k výťahu pre jazdu až v 1. poschodí Eiffelovej veže, ktorá vám dáva nádherný panoramatický výhľad na Paríž. Tu sa vám bude páčiť 2 chodoch obed (nápoje v cene) v novej reštaurácii "58 Tour Eiffe l", čo je záverečná časť "Paris Essential". Ak sa vám páči, môžete si kúpiť lístky do druhej. a / alebo 3. poschodí Eiffelovej veže, zatiaľ čo tam.

Doba trvania: 5 hodín. (V závislosti na tom, ako dlho strávite na Eiffelovu vežu)

Odlet Times: 09:00 a 12:00, prosím, u nástupné miesto aspoň 20 min. pred štartom.

Paris Essential začína na 2 Rue de Pyramides 75001 Paris a končí na Eiffelovu vežu!

Ticket categories

Adult (12+)
Child (3-11)
Infant (0-2): Free of charge

Opening hours

Tour začína každý deň o 09:00, 00:00
Book now

Fantastic: 4.1 – 11 reviews

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Save time – Skip the line

Opening hours

Smery

Paris Essential

Address
PARISCityVISION 2 Rue de Pyramides 75001 Paris

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.