Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Venue Information

Music Box Theatre

Music Box Theatre

Similar experiences

Similar categories

Vstupenky na: Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

5.0 (5)
Od € 78.8
All his life, Evan Hansen has felt invisible. But when a tragedy thrusts him into the center of a rapidly evolving controversy, he is given the opportunity of a lifetime: the chance to be somebody else.

Highlights:
- Enjoy Dear Evan Hansen live on Broadway
- Get the best seats available
- Experience a great musical with heart and humor

Enjoy Dear Evans Hansen
This November, Evan Hansen finds where he’s meant to be. On Broadway.?? The journey began in the summer of 2015, with a smash hit world premiere engagement of Dear Evan Hansen at Arena Stage in Washington DC. 

Audiences and critics alike instantly fell in love with what Peter Marks of The Washington Post called "A heart-piercing trip to the place that musical theater can sometimes take us to" and Charles Isherwood of The New York Times proclaimed, "This is a superb musical with great heart and humor."

Dear Evan Hansen, which pairs the three-time Tony Award nominated director Michael Greif (Rent, Next to Normal, Grey Gardens) with the Tony-nominated composing team of Benj Pasek and Justin Paul (A Christmas Story, Dogfight, NBC’s Smash) and award-winning playwright Steven Levenson (Showtime’s Masters of Sex) now takes the next step on its remarkable journey. Broadway performances begin this November.

How do I get my tickets?
Shortly after your booking is complete, you will receive an e-ticket by email. Please print out your ticket and bring it with you to the theater.   

Smery

Music Box Theatre

Address
239 West 45th Street New York NY US

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.