Hľadať

A COVID-19 update for our community. Read more

O Ticmate

  • 100% bezpečný platobný systém

  • Zaplatiť v eurách

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

Venue Information

Vatican Museum, Sistine Chapel & St Peter's

Vatican Museum, Sistine Chapel & St Peter's

Vatican Museum, Sistine Chapel & St Peter's

Similar experiences

Similar categories

Vatican & Sistine Chapel: Tombs & St Peter's Basilica

4.5 (824)
Od 61,30 €
Jedná sa o veľmi populárny tour pokryje väčšinu slávneho Vatikánu, vatikánskych múzeí, Sixtínska kaplnka, ďalej len "Vatacombs" (podzemné hrobky bývalých pápežov) a Bazilika svätého Petra

Uvidíte, vyzdvihuje z pravdepodobne najdôležitejšie zbierky umenia na svete, patrí izbách Raphael, The Sixtínskej kaplnke, a The Belvedere nádvorí. Sprievodca bude vám poskytuje komplexný prehľad o všetko, čo uvidíte, a to najmä o Sixtínskej kaplnke a slávneho maliara Michelangela.

Po odchode v Sixtínskej kaplnke, budete viedla cez podzemné úrovni, tzv "Vatacombs," zriedka oblasť Vatikánu, kde sa nachádza hroby bývalých pápežov.
Budeme potom hlavu hore do St Petrova bazilika, najväčšia bazilika na svete bola postavená nad tým, čo sú považované za kosti svätého Petra.
Zahrnuté v tejto návštevy sú "Pieta", slávny Dome navrhnutý Michelangelo, masívne Baldacchino vyrezával z bronzu Bernini, Premenenie Raphael a ďalších pamiatok umeleckého významu.
Prehliadka končí mimo nádhernej baziliky, kde budeme počuť o histórii Vatikánu štátu, The Švajčiarskej gardy, a ako sa námestie svätého Petra bol navrhnutý.

Táto trasa je zhodná s prvej časti turné "Vatikán Popoludňajšia prehliadka / Vatikán Morning Tour". Ak nechcete mať komentovanú prehliadku pre Vatacombs a St Peters baziliky, si prosím turné "Vatikán Popoludňajšia prehliadka / Vatikán Morning Tour" miesto!


Dôležité informácie:
- Tour Doba trvania: cca 3 hodiny
- Tour je v angličtine
- Deti 6-17 rokov. Deti do 6 rokov sú zadarmo. Všetky ostatné platí normálnu cenu!
- Vstupenky do Vatikánu a vatikánskych múzeí je zahrnutá v cene lístka (to normálne platiť priamo vo Vatikáne a zodpovedá min 20 EUR na osobu.
- Nie sú tu žiadne skryté alebo dodatočné náklady alebo poplatky!
- Budete preskočiť všetky oficiálne / verejné fronty, a môžu byť veľmi dlhé, až na niekoľko hodín. Avšak v určitých dňoch, ako je sviatkoch, cez víkendy a náboženských sviatkov, že by mohlo byť nejaké čiary. To sa nedá vyhnúť, ale tieto riadky bude oveľa kratšia ako verejné ty!
- Zrušenie sa môže stať vo veľmi krátkej lehote. V týchto prípadoch Vás budeme kontaktovať a ponúkneme Vám alternatívne turné, alebo sa vám v plnej výške!
- Je prísny dress code vo Vatikáne. Ramená a kolená musia byť kryty pre ženy aj mužov. Sandále sú považované za vhodné.
- Vzhľadom k bezpečnosti a bezpečnostných kontrol, dôrazne odporúčame, aby ste neprinášajú žiadne veľké tašky alebo balíčky!
- Táto trasa je vedená ako peší výlet, ako žiadna vozidlá sú povolené vnútri Vatikánu, takže prosím používajte vhodnú obuv!
- Táto cesta končí vo Vatikáne!

Ticket categories

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 6-17. Children under age 6 are free when accompanied by a paying adult.  

Opening hours

- April to October at 8:45 AM, 11:00 AM and 13:00 PM. - November to March at 11 AM. - Closed Sundays and on other religious holidays!

What’s not included?

- Necropolis.

Kniha

sat, 4 apr 2020

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Audio guide

Live guide

Duration: 3 hours

Opening hours

What’s included?

- A guided tour through the Vatican city.
- Access to the Vatacombs.
- Access to the Sistine Chapel and St. Peter's Basilica.

Smery

Vatican Museum, Sistine Chapel & St Peter's

Address
When In Rome Tours Via Sebastiano Veniero 21 000192 Rome, Italy

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.