Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Venue Information

Vatican Museum, Sistine Chapel & St Peter's

Vatican Museum, Sistine Chapel & St Peter's

Similar experiences

Similar categories

Vatican Museum, Sistine Chapel & St Peter's Basilica

4.5 (791)
Od € 74.4
Jedná sa o veľmi populárny tour pokryje väčšinu slávneho Vatikánu, vatikánskych múzeí, Sixtínska kaplnka, ďalej len "Vatacombs" (podzemné hrobky bývalých pápežov) a Bazilika svätého Petra

Uvidíte, vyzdvihuje z pravdepodobne najdôležitejšie zbierky umenia na svete, patrí izbách Raphael, The Sixtínskej kaplnke, a The Belvedere nádvorí. Sprievodca bude vám poskytuje komplexný prehľad o všetko, čo uvidíte, a to najmä o Sixtínskej kaplnke a slávneho maliara Michelangela.

Po odchode v Sixtínskej kaplnke, budete viedla cez podzemné úrovni, tzv "Vatacombs," zriedka oblasť Vatikánu, kde sa nachádza hroby bývalých pápežov.
Budeme potom hlavu hore do St Petrova bazilika, najväčšia bazilika na svete bola postavená nad tým, čo sú považované za kosti svätého Petra.
Zahrnuté v tejto návštevy sú "Pieta", slávny Dome navrhnutý Michelangelo, masívne Baldacchino vyrezával z bronzu Bernini, Premenenie Raphael a ďalších pamiatok umeleckého významu.
Prehliadka končí mimo nádhernej baziliky, kde budeme počuť o histórii Vatikánu štátu, The Švajčiarskej gardy, a ako sa námestie svätého Petra bol navrhnutý.

Táto trasa je zhodná s prvej časti turné "Vatikán Popoludňajšia prehliadka / Vatikán Morning Tour". Ak nechcete mať komentovanú prehliadku pre Vatacombs a St Peters baziliky, si prosím turné "Vatikán Popoludňajšia prehliadka / Vatikán Morning Tour" miesto!


Dôležité informácie:
- Tour Doba trvania: cca 3 hodiny
- Tour je v angličtine
- Deti 6-17 rokov. Deti do 6 rokov sú zadarmo. Všetky ostatné platí normálnu cenu!
- Vstupenky do Vatikánu a vatikánskych múzeí je zahrnutá v cene lístka (to normálne platiť priamo vo Vatikáne a zodpovedá min 20 EUR na osobu.
- Nie sú tu žiadne skryté alebo dodatočné náklady alebo poplatky!
- Budete preskočiť všetky oficiálne / verejné fronty, a môžu byť veľmi dlhé, až na niekoľko hodín. Avšak v určitých dňoch, ako je sviatkoch, cez víkendy a náboženských sviatkov, že by mohlo byť nejaké čiary. To sa nedá vyhnúť, ale tieto riadky bude oveľa kratšia ako verejné ty!
- Zrušenie sa môže stať vo veľmi krátkej lehote. V týchto prípadoch Vás budeme kontaktovať a ponúkneme Vám alternatívne turné, alebo sa vám v plnej výške!
- Je prísny dress code vo Vatikáne. Ramená a kolená musia byť kryty pre ženy aj mužov. Sandále sú považované za vhodné.
- Vzhľadom k bezpečnosti a bezpečnostných kontrol, dôrazne odporúčame, aby ste neprinášajú žiadne veľké tašky alebo balíčky!
- Táto trasa je vedená ako peší výlet, ako žiadna vozidlá sú povolené vnútri Vatikánu, takže prosím používajte vhodnú obuv!
- Táto cesta končí vo Vatikáne!

Ticket categories

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 6-17. Children under age 6 are free when accompanied by a paying adult.  

Opening hours

- April to October at 8:45 AM, 11:00 AM and 13:00 PM. - November to March at 11 AM. - Closed Sundays and on other religious holidays!

What’s not included?

- Necropolis.

Bestseller

Instant confirmation

Print out voucher

Save time – Skip the line

Audio guide

Live guide

Duration: 3 hours

What’s included?

- A guided tour through the Vatican city.
- Access to the Sistine Chapel and St. Peter's Basilica.
- Access to the Vatacombs.

Opening hours

Smery

Vatican Museum, Sistine Chapel & St Peter's

Address
When In Rome Tours Via Sebastiano Veniero 21 000192 Rome, Italy

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.