Hľadať

A COVID-19 update for our community. Read more

O Ticmate

  • 100% bezpečný platobný systém

  • Zaplatiť v eurách

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

Venue Information

Similar experiences

Similar categories

Madame Tussauds New York

4.2 (10)
Od 32,80 €
Rezervovať vstupenky do múzea Madame Tussauds v New Yorku a získať rýchly prístup skladby do múzea voskových figurín. Kúpte si vstupenky na Madame Tussauds v New Yorku tu!

V meste s miliónmi vecí vidieť a robiť, vaša zastávka v New Yorku nie je dokončená, kým ste skúsený slávneho múzea Madame Tussauds. Jedno miesto, kde môžete získať zblízka a osobnú s viac ako 220 svetových najviac fascinujúcich historických, politických a ikonických postáv našej histórie.

Vaša All Access kritérií splnenia vstupenky zahŕňa:
• Vstup do atrakcie, s "rýchlym prístup lístka" (držitelia voucherov obdržíte VIP prístup) S viac ako 220 život-ako postavy z vosku zo svetovo najviac fascinujúce osobností a historických postáv.
SCREAM! - Scare sami hlúpo sa temnej strane Madame Tussauds v výkrik, naše živé herca naplnené príťažlivosti. • Duch New York - Ponorte sa do skutočnej podstaty New Yorku v našej najnovšej exponát. Stojan po boku Marilyn Monroe v klasickom NY scény, zazvoňte na burze cenných papierov, a premýšľať o minulosti, v 9/11 Memorial. Podniknúť vyhliadkovú prechádzku Central Park, sedieť za volantom skutočného NY kabíny a vychutnať si raz za doživotnú možnosť nechať sa odfotiť vnútri koruny Sochy Slobody.
teraz otvorená! Marvel 4D skúsenosť zahŕňa pridanie Thor, Captain America, Spiderman a najnovšie Hulk! Hostia sú ponorené do boja, aby zachránil New York ako Marvel Avengers ožívajú v našej všetkých nových filmové dobrodružstvo

Tam je naozaj žiadne ospravedlnenie za to, že návštevu Madame Tussauds, keď sa v New Yorku!

Dôležité informácie:
- Vstupenky budú zaslané na Vašu e-mailovú adresu ihneď po dokončení rezervácie a platba bola schválená.
- Pre deti vstupenky: 4 až 12 rokov.
- Ako treba ukázať preukaz totožnosti s fotografiou spolu s voucher / e-lístky pri vstupe do múzea Madame Tussauds New York, meno na voucheri / e-Vstupenku je potrebné odpovedať názvu na preukaz totožnosti s fotografiou
- Otvorené denne po celý rok.
- Lístok platí 30 dní odo dňa, ktorý si zvolíte pri rezervácii.

Ticket categories

Adult (13+)
Child (3-12)
Infant (0-2): Free of charge

Opening hours

Denne od 10:00 do 20:00 (Ne-Št) od 10:00 do 22:00 (Pi-So)

Kniha

sun, 12 jul 2020

Refundable tickets Refundable tickets
Refundable up to 48 hours before performance date. A cancellation fee of up to 20% pr. ticket may apply

Instant confirmation

Print out voucher

Opening hours

What’s included?

You can choose between three different ticket options:

Admission Ticket gives you standard admission via the VIP Lane, with faster entry into the attraction. You get access to all of the museum's exhibits and Madame Tussauds New York Presents Broadway! The ticket is valid for one month.

Admission Ticket +1 offers the same as a regular admission ticket plus admission to the Marvel 4D Cinema and Experience.

Admission Ticket +2 offers the same as a regular admission ticket plus admission to the Marvel 4D Cinema and Experience and to the Mission: Undead - 7D Dark Ride Experience.

Smery

Address
234 W 42nd St New York, NY 10036

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.