Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Venue Information

Madame Tussauds New York: Skip the line

Madame Tussauds New York: Skip the line

Similar experiences

Similar categories

Madame Tussauds New York: Skip the line

4.2 (10)
Od € 40
Rezervovať vstupenky do múzea Madame Tussauds v New Yorku a získať rýchly prístup skladby do múzea voskových figurín. Kúpte si vstupenky na Madame Tussauds v New Yorku tu!

V meste s miliónmi vecí vidieť a robiť, vaša zastávka v New Yorku nie je dokončená, kým ste skúsený slávneho múzea Madame Tussauds. Jedno miesto, kde môžete získať zblízka a osobnú s viac ako 220 svetových najviac fascinujúcich historických, politických a ikonických postáv našej histórie.

Vaša All Access kritérií splnenia vstupenky zahŕňa:
• Vstup do atrakcie, s "rýchlym prístup lístka" (držitelia voucherov obdržíte VIP prístup) S viac ako 220 život-ako postavy z vosku zo svetovo najviac fascinujúce osobností a historických postáv.
SCREAM! - Scare sami hlúpo sa temnej strane Madame Tussauds v výkrik, naše živé herca naplnené príťažlivosti. • Duch New York - Ponorte sa do skutočnej podstaty New Yorku v našej najnovšej exponát. Stojan po boku Marilyn Monroe v klasickom NY scény, zazvoňte na burze cenných papierov, a premýšľať o minulosti, v 9/11 Memorial. Podniknúť vyhliadkovú prechádzku Central Park, sedieť za volantom skutočného NY kabíny a vychutnať si raz za doživotnú možnosť nechať sa odfotiť vnútri koruny Sochy Slobody.
teraz otvorená! Marvel 4D skúsenosť zahŕňa pridanie Thor, Captain America, Spiderman a najnovšie Hulk! Hostia sú ponorené do boja, aby zachránil New York ako Marvel Avengers ožívajú v našej všetkých nových filmové dobrodružstvo

Tam je naozaj žiadne ospravedlnenie za to, že návštevu Madame Tussauds, keď sa v New Yorku!

Dôležité informácie:
- Vstupenky budú zaslané na Vašu e-mailovú adresu ihneď po dokončení rezervácie a platba bola schválená.
- Pre deti vstupenky: 4 až 12 rokov.
- Ako treba ukázať preukaz totožnosti s fotografiou spolu s voucher / e-lístky pri vstupe do múzea Madame Tussauds New York, meno na voucheri / e-Vstupenku je potrebné odpovedať názvu na preukaz totožnosti s fotografiou
- Otvorené denne po celý rok.
- Lístok platí 30 dní odo dňa, ktorý si zvolíte pri rezervácii.

Ticket categories

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 4-12. Children under age 4 are free when accompanied by a paying adult.

Opening hours

Denne od 10:00 do 20:00 (Ne-Št) od 10:00 do 22:00 (Pi-So)

Instant confirmation

Print out voucher

What’s included?

With your All Access Pass you get access to all of the museum's exhibits, including:

The Spirit of New York
Immerse yourself in the real essence of New York City in our newest exhibit. Stand next to Marilyn Monroe in a classic NY scene, ring the bell at the Stock Exchange, and reflect on the past at the 9/11 Memorial. Take a scenic stroll through Central Park, sit behind the wheel of a real NY cab and enjoy a once in a life-time opportunity to get your picture taken inside the crown of the Statue of Liberty. 

The Marvel SuperHeroes 4D Cinema
Experience Marvel SuperHeroes 4D Cinema, the new attraction at Madame Tussauds New York that delivers amazing 3D technology with the latest in 4D special effects including wind, snow, mist, scent, digital surround sound and an exciting line-up of films to thrill the entire family. The films are approx. 10-15 minutes long. 

...and many, many more fun and entertaining exhibits!

Opening hours

Smery

Madame Tussauds New York: Skip the line

Address
234 West 42nd Street, Between 7th and 8th Avenues , Times Square New York NY 10036

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.