Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Venue Information

Similar experiences

Similar categories

New York Airport Transfer: Shared Transfer

3.9 (140)
Od € 19.8
Rezervujte si New York transfer z letiska medzi letisko JFK, letiska Newark alebo letisko La Guardia na Manhattan. Tu si môžete kúpiť váš zdieľaný transfer z letiska do minibusu. Rezervujte si dopravu z letiska v New Yorku tu!

Tu si môžete objednať cenovo dostupné, na čase a bezpečných New York transfer na letisko do az Manhattanu, 24 hodín denne, 7 dní v týždni 365 dní v roku. Máte zaručené, jednoduchý prechod na Manhattane, a to aj na špičke, keď mnoho letov dorazí na letiskách a taxies sú veľmi obmedzené!

Poskytujeme rýchle a efektívne, Doprava z letiska JFK, Newark Airport Shuttle a LaGuardia letiska kyvadlovú dopravu do az Manhattanu. Naše dverí k dverám share-ride raketoplány zabezpečujeme dopravu v oboch smeroch medzi JFK, LaGuardia a Newark Letiská a hotely na Manhattane medzi Battery Parku a 125. ulice.

Je to tak jednoduché, náš New York letiska dopravu, a to je všeobecne lacnejšie ako pri taxík!

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:
* Jednoducho priniesť kópiu poukazu (ktorý Vám zašleme e-mailom po dokončení rezervácii) na "Ground Transportation Desk" v termináli letiska príletu. Tu budeme poskytovať úplné informácie o transfere a presný návod, ako chytiť jazdu do New Yorku s našimi minibusy.
* Ak ste sa rozhodli kúpiť spiatočnú cestu z Manhattanu späť na letisko, jednoducho usporiadať vyzdvihnúť volaním na našu transfer z letiska agenta 2-3 dní vopred o dátume spiatočnú cestu (telefónne číslo pre prenos letisku zástupcom bude uvedené na voucheri)!
* Príchodu a odchodu transferu sú k dispozícii len hotely sa nachádza na Manhattane medzi Battery Park 125. ulice!
* Príspevok batožina: Jeden kufor na osobu a jeden malý príručný za osobu!
* Používajte IBA minibusmi z a zreteľne označené GO AIRLINK NYC.

Opening hours

Otváracia doba: 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku

Bestseller

Print out voucher

Opening hours

Smery

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.