Hľadať

A COVID-19 update for our community. Read more

O Ticmate

  • 100% bezpečný platobný systém

  • Zaplatiť v eurách

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

Berlin TV Tower, Alexanderplatz

Similar experiences

Similar categories

Vstupenky na: Berlin TV Tower Alexanderplatz

Berlin TV Tower Alexanderplatz

Od 12,90 €
Na televíznu vežu (Berliner Fernsehturm) na Alexanderplatz v Berlíne získate 360 ​​stupňov panoramatický výhľad na Berlín od 207 m nad mestom, je to naozaj veľkolepé. Rezervujte si vstupenky na Berlin televízna veža na Alexanderplatz tu!

Chcete zistiť, Berlin 360 °? Potom ste práve na správnom mieste televíznej veže. Z 203 a 207 m vysoká so môžete pozrieť cez celé mesto s veľkým množstvom turistických atrakcií: môžete vidieť (budova parlamentu) Ríšsky snem, Brandenburská Tor Hlavná stanica všetky krásne bulváre odtiaľ, rovnako ako Olympijský štadión, Múzejné ostrov (Museumsinsel) a Potsdamer Platz.

S takmer 1,2 milióna návštevníkov každý rok, Berlínska televízna veža je jednou z najobľúbenejších atrakcií pre turistov v Berlíne. Vzhľadom k veľkému počtu návštevníkov to je dobre stojí za rezerváciu vstupenky v predstihu

Tu si môžete objednať nasledujúce druhy vstupeniek:

Early Bird Ticket - Musíte k televízna veža pred 11:00, ale môžete zostať tak dlho, ako budete chcieť. Televízna veža je otvorená od 09:00 od marca-októbra a od 10:00 od novembra až februári S Early Bird Ticket to nebude mať žiadny čakacia doba + získate prístup do Berlína najvyššej baru!

Late Night Ticket - Získate prístup k televíznej veža v noci od 21:00 do zatvorenia NO čakacej doby + získať prístup k berlínskej najvyššej baru!

Dôležité informácie:
- Tu si môžete objednať nasledujúce druhy vstupeniek:
* Early Bird Ticket - Musíte k televízna veža pred 11:00, ale môžete zostať tak dlho, ako budete chcieť. Televízna veža je otvorená od 09:00 od marca-októbra a od 10:00 od novembra až februári S Early Bird Ticket to nebude mať žiadny čakacia doba + získate prístup do Berlína najvyššej baru. Lístok nebude platné, ak prídete neskôr, a nebudete mať náhradu.
* Late Night   Ticket - Získate prístup k televíznej veža v noci od 21:00 do zatvorenia NO čakacej doby + získať prístup k berlínskej najvyššej baru! Lístok neplatí pre skoršie vstup.
- Lístok platí len v deň a dobu, po ktorú kniha pre.
- Ceny pre deti sú určené pre deti od 4 do 16 rokov. Deti do 4 rokov rokov sú zdarma.
- Televízna veža Berlín (Berliner Fernsehturm) sú otvorené od marca do októbra denne od 9 do polnoci! November-február: denne od 10 do polnoci!.
- Televízna veža Berlín (Berliner Fernsehturm) sa nachádza na Panoramastrasse 1A, Alexanderplatz, 10178 Berlín.

Opening hours

Marca-októbrom: Denne od 9 do polnoci! Od novembra do februára denne od 10 hodín do polnoci!

Opening hours

Smery

Berlin TV Tower, Alexanderplatz

Address
TV Turm Alexanderplatz, Alexanderplatz, Panoramastraße 1A, 10178 Berlin.

×

English helpdesk

+44 20 3870 3444 +44 20 3870 3444

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.