Hľadať

Similar experiences

Similar categories

Heathrow Express

Od € 28.4
Kúpte si vrátenie alebo jednosmerný cestovný lístok medzi londýnskeho letiska Heathrow a stanice Paddington v Londýne. Cesta trvá cca. 20 minút a vlaky odchádzajú každých 15 minút.

-Vstupenky budú odoslané na Váš e-mail.
-Všetky lístky sú vydávané manuálne a môže trvať až niekoľko dní na spracovanie. Budete však dostane vstupenky dobre pred odchodom, a ak ste si blízko v deň odchodu, dostanete svoje lístky čo najskôr.

NB. Nemôžete rezervovať vstupenky na dnešok.

- "Platnosť od" dáta, musia byť dáta budete používať lístky na vlak. Ak si objednáte spiatočné lístky, musí byť spiatočná cesta späť na letisko Heathrow použiť do 28 dní od "platný dátum", ktoré ste vybrali.
-Deti mladšie ako 5 rokov cestujú zadarmo, ak sú v sprievode dospelej osoby v držbe platného cestovného lístka (4 deti max. dospelého).
-Deti vo veku 5 až 15 rokov je potrebné zakúpiť dieťa cestovný lístok.
-NB. Posielame 1 (jeden) lístok na vlak každú rezerváciu.
-Vezmite prosím na vedomie, že o sviatkoch Heathrow Express nefunguje tak často ako normálne, a na 25. decembra Heathrow Express nespustí vôbec.

Vezmite prosím na vedomie, je povinnosťou klienta skontrolovať plavebný poriadok vlaku pred ich ceste, a to najmä, ako jazdí vlaky do az letiska pre lety s príletom alebo odlietajú veľmi skoro ráno alebo neskoro v noci, alebo v prípade, že! Je obmedzená prevádzka z dôvodu údržby, atď Nie sme schopní vrátiť (buď čiastočne alebo v plnej výške) za vstupenky, ktoré nemôžu byť použité v prípade, že časový harmonogram vlak nevojde do vášho plánovaného letu príchodu a časom odchodu. Ak sú vlaky zrušené z dôvodu údržby, atď, potom tam bude vždy byť náhradná autobusová doprava ponúkol.

Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00) 

Ticket categories

Adult (16+)
Child (5-15)
Infant (0-4): Free of charge
(Up to 4 children can travel free each adult).


Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00).

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Print out voucher

Smery