Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Spokojní zákazníci

Similar categories

Paríž

Vitajte na našich stránkach Paris stránku pre všetkých, ktorí chcú lístky do kabaretov, atrakcií a pamiatok v Paríži. Tu môžete rýchlo, ľahko a bezpečne zakúpiť vstupenky na Moulin Rouge a Lido de Paris, alebo čo o večeru na Eiffelovej veži, prehliadky so sprievodcom v Louvri, večeru plavbu po rieke Seine, alebo na zámku vo Versailles?

Ticmate Charity

Paríž

Vstupenky na kabarety, zaujímavosti, PSG futbal a mnoho okružné jazdy po Paríži. Pozrite sa na show v Moulin Rouge, Lido de Paris a Crazy Horse, stolovať na Eiffelovu vežu, navštíviť Louvre alebo na zámku vo Versailles. Pozrite sa na futbalový zápas s PSG v Parc des Princes.
Sort by
Výsledok vyhľadávania: 1 - 50 (127)