Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Spokojní zákazníci

Similar categories

New York

Rezervujte si vstupenky na našu širokú škálu udalostí v New Yorku. Kúpte si vstupenky na vrtuľníku na prechádzku pozdĺž Manhattan Skyline, návštevou Sochy slobody, Ellis Island alebo Empire State Building, Cestuj evanjelium v ​​Harleme, vidieť svoje obľúbené filmové stránky v New Yorku, sa pripojil k dievčat z Sex and the City alebo čo plavbu po rieke Hudson? Užite si show alebo dva na Broadwayi - zarezervujte si letenky do Ticmate.

Ticmate Charity

New York

Rezervovať vstupenky na predstavenia a muzikálov na Broadwayi, skúsenosti Manhattan od a evanjelium v ​​Harleme a návštevy slávnych pamiatok a zaujímavostí, Sochu slobody, Ellis Island, Empire State Building a Woodbury outletu.
Sort by
Výsledok vyhľadávania: 1 - 50 (134)