Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Spokojní zákazníci

Similar categories

Rím

Zistite viac o našich akciách v krásnom Ríme. Rezervujte si vstupenky na prehliadky so sprievodcom vo vatikánskych múzeí, Sixtínska kaplnka a baziliky svätého Petra, zažiť Koloseum, Forum Romanum a Ancient Rím. Užite si talianske delikatesy a vína a pripojte sa k nám na celodenný výlet do Pompejí a Florencie. Ste futbalový fanúšik si môžete zakúpiť vstupenky na AS Roma a SS Lazio - bezpečné on-line rezerváciu!

Ticmate Charity

Rím

Vstupenky na prehliadky vatikánskych múzeí, Sixtínska kaplnka a baziliky svätého Petra, Koloseum, Forum Romanum a starovekého Ríma. Môžete si tiež zakúpiť si lístky na futbal pre AS Roma a SS Lazio - bezpečné on-line rezerváciu!
Sort by
Výsledok vyhľadávania: 1 - 50 (82)