Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Spokojní zákazníci

Similar categories

Praha

Vstupenky na atrakcie, výlety a prehliadky v Prahe. Tu si môžete ľahko a bezpečne zakúpiť vstupenky na okružné jazdy a prehliadky v Prahe, choďte sa pozrieť na slávnu Laterny magiky a Black Light Theatre, bavte sa v Prahe v noci, taste veľkého českého piva alebo využiť na Prahu zo Segway.

Ticmate Charity

Praha

Rezervujte si vstupenky na prehliadky a prehliadky so sprievodcom v Prahe! Pozrite sa na prehliadku na slávnej Laterny magiky a čierneho divadla, bavte sa v Prahe v noci, ochutnať skvelé české pivo, alebo si Prahu z Segway.
Sort by
Výsledok vyhľadávania: 1 - 23 (23)