Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Similar categories

Berlín

Toto miesto je ideálne pre tých, ktorí chcú vstupenky na rôzne zaujímavosti a udalosti v Berlíne. Môžete zakúpiť vstupenky na okružné jazdy a prehliadky so sprievodcom v Berlíne, skúsenosti Postupim, Berlín a Berlín počas druhej svetovej vojny, vidieť varitéshow na Friedrichstadt Palast alebo Wintergartenstraße Berlíne, objavovať Berlín jazda na Segway alebo preskúmať Berlin jazdiť v Trabante, klasické auto od východu na našom Trabi Safari.

Ticmate Charity

Berlín

Vstupenky na rôzne zaujímavosti a udalosti v Berlíne. Poznávacie zájazdy, Potsdam, šumivé ukazuje na Friedrichstadt Palast alebo Wintergartenstraße Berlín, Berlínska televízna veža a Trabi Safari.
Sort by
Výsledok vyhľadávania: 1 - 39 (39)