Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Similar categories

Viedeň

Vitajte vo Viedni, krásne hlavné mesto Rakúska a klasickej hudby! Užite si koncert v Oranžéria na zámku Schönbrunn a Hofburg paláca s hudbou WA Mozarta a Johanna Straussa alebo si prezrieť mesto a jeho okolie na jednej z našich obľúbených zájazdov - s alebo bez sprievodcu. Prečítajte si viac o našej ponuky vstupeniek vo Viedni a rezervácie on-line - bezpečné platby. Váš e-ticket bude odoslaný do vašej schránky.

Ticmate Charity

Viedeň

Vstupenky vo Viedni! Rezervujte si vstupenky na koncert klasickej hudby na Oranžéria na zámku Schönbrunn a Hofburg Palace, s hudbou WA Mozarta a Johanna Straussa, prechádzať medzi naše obľúbené prehliadky so sprievodcom alebo navštíviť Madame Tussauds vo Viedni a španielskej jazdeckej školy!
Sort by
Výsledok vyhľadávania: 1 - 10 (10)