Hľadať

O Ticmate

Vedúci agenta v Európe medzinárodného predaja lístkov!

Vitajte na Ticmate.sk . Toto je miesto pre vás, ak hľadáte rezervovať na medzinárodnú akciu a chcete mať všetky vstupenky rezervované v predstihu pred odchodom domov.

Ticmate je švédska firma, ktorá ponúka širokú škálu cestovných lístkov na celom svete skúsenosti, ako sú pamiatky, okružné jazdy, turistických atrakcií, doprava, muzikály, výstavy, futbal a mnoho ďalšieho!.

Ticmate pôsobí v 40 krajinách na 6 kontinentoch a predáva vstupenky na podujatia v mestách po celom svete, z Bratislavy na východ do Las Vegas na západe.

Ktorý bude váš ďalší cieľ? Vyhľadajte a rezervujte si vstupenky na svoje skúsenosti na Ticmate!

  • Sa predalo cez 3,5 milión vstupeniek

    Viac ako 4000 produktov v 30 krajinách

  • 100% bezpečný platobný systém

    Môžete sa cítiť 100% bezpečný pri nákupe na našom webe

  • Zaplatiť v eurách

    Platíte v eurách bez skrytých poplatkov

Similar categories

Ticmate Charity

Divadlo

Vitajte Divadlo milenca. Tu nájdete všetky divadelné predstavenia v londýnskom West Ende a na Broadwayi v New Yorku, to všetko v jednom zozname. Doprajte si divadelné zážitok tým, že pôjdete na divadelné predstavenie na Broadwayi, alebo Off Broadway v New Yorku, alebo v londýnskom West Ende. Sme hrdí na to, ponúknuť vstupenky na niektoré z najlepších svetových divadelných inscenácií. Môžete si vybrať čokoľvek od klasických drám, romantických komédií a kusavé satiry na hororové príbehy a thrillery. Nájdite svoju obľúbenú hru a zarezervujte teraz!

Sorry, but there aren't any available tickets to Divadlo right now.