Ticmate Charity

Je možné prevádzkovať firmu, ktorá zarába peniaze, a zároveň pomáha, aby sa svet o niečo lepší? Veríme, že áno. Preto sme začali Ticmate Charity.

V Ticmate vášnivý sme sa zaviazali k obohateniu života ľudí prostredníctvom informácií a prístup k medzinárodným udalostiam. Chceme podporovať sociálne zodpovedné spoločnosti, ktorá vytvára hodnotu pre našich zákazníkov, zamestnancami, dodávateľmi a akcionármi. Ale tiež chceme, aby sa sociálna zodpovednosť a pracovať smerom k teplejším a lepší svet - a tak venujeme každoročne časti našich ziskov na charitu:

2009 sme venovali 2 373 500 SEK na charitu.

Ticmate Charity

Lekári bez hraníc

Lekári bez hraníc zdravotné humanitárna organizácia, ktorá zachraňuje životy a zmierňuje úzkosť, kde je to najviac potrebné. Pomáhajú ľuďom postihnutým krízou, vojen a prírodných katastrof, bez ohľadu na politiku, náboženstvo alebo etnického pôvodu.
Sme na Ticmate pomôcť im v ich práci:

V septembri 2014 sme venovali 450 000 SEK pre Ebola pomoc a krízy v Stredoafrickej republike.


"V mene MSF Chcem vám všetkým poďakovať za Ticmate za vašu tvrdú prácu, ktorá vyústila v veľkorysý dar pre našu prácu s Ebola a našich projektoch Stredoafrická republika. Sme naozaj ohromení a vďační za vašu oddanosť k našej organizácii a naša práca. "
-Katharina Ervanius z "Lekári bez hraníc"

Prečítajte si, ako Lekári bez hraníc tu pracovať.

Partner MSF Švédsko poľa

 

English
Ticmate.sk


To cart